Facebook
Kas mēs esam?
SIA „Gudra Galva” ir uzņēmums, kurš importē, ražo, izplata un eksportē dažādas rotaļlietas un preces bērnu izglītošanai.

Galvenie darbības virzieni
Mēs importējam dažādus mācību līdzekļus, rotaļlietas, sporta preces un preces brīvā laika pavadīšanai no pasaulē atzītiem ražotājiem, izgatavojam izglītojošus mācību līdzekļus, to visu izplatām un eksportējam izglītības sektora iestādēm visā Baltijā un Eiropā.

Ražošana
SIA „Gudra Galva", cieši sadarbojoties ar dažādiem speciālistiem – logopēdiem, pirmskolas un sākumskolas pedagogiem, īsteno jaunas idejas izglītības sfērā. Mēs izgatavojam inovatīvus, izglītojošus, audzinošus un bērnu komunikāciju rosinošus līdzekļus mācīšanas un mācīšanās kvalitātes pilnveidošanai (valodu attīstošus kartīšu komplektus, uzlīmes, plakātus, galda spēles, loto u.c.). Mūsu ražojumus var atpazīt pēc lapsēna „BONIJA” zīmola.

Sortiments
Mēs piedāvājam visdažādākā veida preču klāstu par pieejamām cenām: izglītojošas rotaļlietas, kuras palīdz bērnam iepazīt pasauli un pilnveidot sevi, plašu sortimentu ar līdzekļiem daiļradei, mikroskopus, maketus, tāfeles, konstruktorus un spēles valodas attīstīšanai un svešvalodu apguvei, mūzikas, sporta un rehabilitācijas preces, mēbeles, spēļu laukumu aprīkojumus u.c. - visu, kas ir nepieciešams bērna vispusīgai attīstībai!

Katalogs
Ik gadu mēs izdodam jaunu katalogu ar paplašinātu preču sortimentu, kuru, izmantojot pasta pakalpojumus, nosūtam izglītības iestādēm un Ģimenes centriem visā Latvijā.

Mūsu klienti
Mūsu pamatklienti ir izglītības sektora iestādes: pirmskolas, sākumskolas un dažādas citas mācību iestādes. Pedagogu mudināti, mūsu preces labprāt iegādājas arī vecāki, kuri pievērš lielu uzmanību savu bērnu izglītošanai un vispusīgai attīstībai.

Ceram, ka mūsu piedāvājumi un idejas būs Jums noderīgas gan mācot, gan mācoties!

SIA „Gudra Galva” kolektīvs.