Facebook
Bērns jau no dzimšanas ar kustību un maņu orgānu palīdzību realizē savas svarīgākās vajadzības: vajadzību darboties un sadarboties, iepazīt un izzināt, kā arī vajadzību pēc pašizpausmes. Aktivitātes palīdz attīstīties gan fiziski, gan garīgi, tāpēc ir ļoti svarīgi tās veikt pareizi jau no pašas bērnības. Pie fiziskām aktivitātēm bērni tiek radināti pakāpeniski un sistemātiski, – mērķtiecīgi mācot viņiem ar vien sarežģītākas kustības un darbības. Fiziskās aktivitātes var tik padarītas pieņemamākas un interesantākas, ja tiek ņemta vērā bērna vēlme spēlēties. Turklāt pareizi izvēlētas spēles un līdzekļi veicinās atbilstošu bērna attīstību.

Trīsriteņi un skrejriteņi, iespējams, ir pirmie līdzekļi, kuri ļauj mazajam kustēties patstāvīgi. Braukāšana ar šiem līdzekļiem attīsta kustību koordināciju, prasmi orientēties telpā, stiprina gurnu locītavas, kāju un visa pārējā ķermeņa muskulatūru. Iemācīties braukt ar trīsriteni var mazais, kurš jau labi staigā, turklāt ar skrejriteni – bērni, kuri ir sasnieguši 2 līdz 3 gadu vecumu.
 
Gudra Galva izplata pasaulē atzītas kompānijas ITALTRIKE ražotos trīsriteņus un skrejriteņus, kuri atbilst starptautiskās kvalitātes un drošības standartiem. Izturīgi tērauda rāmji, gumijas riepas riteņi un augsta montēšanas kvalitāte garantē drošumu, ar ko ITALTRIKE produkti atšķiras no citiem līdzīgiem produktiem. Ar šiem trīsriteņiem un skrejriteņiem var braukāt visu gadu: vasaras laikā – laukā, ziemā- telpās. Tie ir viegli, neaizņem daudz vietas un der dažāda vecuma bērniem (no 3 līdz 10 gadiem). Šie stabilie un izturīgie košu krāsu braukāšanas līdzekļi palīdzēs jūsu bērnam apmierināt vajadzību kustēties.